İŞ ORTAKLARIMIZ

Acıbadem Hastaneleri

Acıbadem Hastaneleri ile yapılan anlaşma kapsamında kurumun bakım hizmetleri alanında referans kuruluşuyuz.

Amerikan Hastanesi

Türkiye’nin ilk özel sağlık kuruluşlarından olan en son teknolojik ekipmanlarla donanımlı, uzman kadrosuyla hizmet veren Amerikan Hastanesi’nin hastalarına hastane sonrası süreçte kısa ya da uzun dönemli destek sağlıyoruz.

Florance Nightingale Group

Florance Nightingale kurumunun bakım hizmetleri alanında referans kuruluşuyuz.

Koç Üniversitesi Hastanesi

Üst düzeyde klinik tıp anlayışına sahip doktorlar yetiştirmekte olan Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin araştırma ve eğitim hastanesi olan Koç Üniversitesi Hastanesi hastalarına Yaşam Merkezi olarak en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Acıbadem Sigorta

Acıbadem Sigorta ile yapılan işbirliği ile Türkiye'de bir ilki sunuyoruz. Konuklarımız arzu ettikleri takdirde, Akasya'ya özel olarak geliştirilmiş sağlık hizmetleri planının üyesi olabiliyorlar ve böylece Türkiye'nin en iyi hastanelerinden %40'lara varan oranlarda indirimli sağlık hizmetlerinden faydalanabiliyor. Ayrıca Akasya konuklarının birinci derece yakınları da Acıbadem Sigorta'dan indirimli hizmet alma ve Türkiye'ye yaygın 4000 sağlık kuruluşundan faydalanma hakkına sahip olabiliyorlar.

APlus

Konuklarımızın kullanımına sunulan tüm linenlerin (çarşaf, yatak örtüsü vs.) mümkün olan en yüksek hijyen standartlarına göre işlenmesi gerekmektedir. Aplus ile yapılan işbirliği sayesinde, ürünlerin yıkama prosesleri doğrultusunda kimyasal ve termal dezenfeksiyonu sağlayarak, ürünleri hijyen konusunda güvenilir hale getirmektedir. APLUS, ticari çamaşırhanelerde uygulanan denetim sertifikasyon prosedürlerini ve kalite bakım hizmetlerini yerine getirerek 2009 yılından itibaren her yıl, tüm dünyada tanınmış bir tekstil araştırma enstitüsü olan HOHENSTEIN tarafından RAL –GZ 992 belgelerine layık görülmüştür.

DryPort

Konuklarımızın giysilerinin temizliği kuru temizleme sektöründe 35 yıllık tecrübesi olan ve Türkiye’de ilk ISO 9001:2000 kalite belgesine sahip DryPort Kuru Temizleme firması tarafından yapılmaktadır.

Koç Ailem

Akasya Koç Grubu şirketleri çalışanlarına ayrıcalıklar sunuyor. Koç Ailem organizasyonunun tüm kalite ve hizmet seviyesi standardı beklentilerini karşılayan Akasya, yaşlı bakımında Koç Grubuna hizmet vermekten onur duyuyoruz.

TEV

Türk Eğitim Vakfı’nın ihtiyacı olan değerli bağışçılarına Yaşam Merkezi’mizin kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla misafir etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Medline

Acil durumlarda transfer işlemini sağlayan Medline Ambulans Hizmetleri, konuklarımızın emniyetle taşınmasını sağlıyor.

Alzheimer Vakfı

Alzheimer ve Demans farkındalığını artırmak adına Alzheimer Vakfı’yla birlikte söyleşiler organize ediyoruz.

65+ Yaşlı Hakları Derneği

65+ Yaşlı Hakları Derneği’yle iş birliğimizi geliştirerek birlikte yaptığımız projelere imza atıyoruz.

Soyyılmaz OSGB

Yaşam Merkezimizin ve çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliği kurallarıyla çalışması bizim için çok önemli, iş ortağımız Soyyılmaz’la birlikte çalışmalarımız en az risk sloganıyla devam ediyor.